سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
.
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

90/11/11
9:7 ع

چیزهایی که باید در دوست شدن از آن اجتناب کرد.آموزش زدن مخ دختر

همه ما ممکن است گاهی این احساس را کرده باشیم که در حضور یک خانم در حال پرت و پلا گویی هستیم.این کار باعث می شود که او شدیدا حوصله خود را از دست بدهد. چنین صحنه هایی بارها و بارها در فیلم های تلویزیونی تکرار شده اند، شما باید بر ترسهای خود غلبه کنید تا کسی به خود جرات ندهد تا مارک "غیر جذاب" را بر روی شما بچسباند.

 

چگونه می توانید در مقابل یک خانم فرد ملال آور و کسل کننده ای جلوه نکنید؟ راههای زیادی وجود دارند که بسیار ساده هم می باشند. بهتر است از صحبت کردن در مورد مسائلی که او را آزار می دهد و یا حوصله او را سر میبرد و وی را خسته می کند خودداری کنید. فاصله بین حرف تا عمل بسیار زیاد است اما شما از پس آن بر می آیید.

 

گاهی اوقات زمانی که می خواهیم خوش صحبت جلوه کنیم به طور نا خود آگاه برخی از عیوب شخصیمان را رو می کنیم. آنقدر خجالتی نباشید که اعتماد به نفس شما از دست رود. در مورد حیوان خانگی خود صحبت نکنید. بهتر است که در اولین قرار ملاقات از به میان آوردن یک چنین موضوعاتی پرهیز کنید.

 

خیلی تند تند و بی وقفه صحبت نکنید و تمام مدت در مورد خود تعریف نکنید، سعی کنید که از او نیز سوال بپرسید. به علاوه می توانید نصایح ما را نیز در پیش بگیرید و از موضوعاتی که در زیر به آنها اشاره می کنیم دوری کنید. البته ما به طور کامل استفاده از چنین موضوعاتی را ممنوع اعلام نمی کنیم بلکه شما باید موقعیت شناس باشید و خصوصیات اخلاقی طرف خود را محک بزنید تا بتوانید به نتیجه مثبت دست پیدا کنید.

 

 

شماره 10

بیماری

 

برای یک خانم مشکلات جسمی شما اصلا سرگرم کننده نیستند. هیچ گاه تصور نکنید که با بیان بیماری های خود می توانید حس ترحم خانم ها را برانگیزید و آنها را مجذوب خود کنید. شما از این طریق صرفا وارد بیراهه می شوید. بیان ناراحتی مزمن کلیه شما نه تنها کاری را از پیش نمی برد بلکه زیان آور هم هست. همچنین جراحی روده بزرگ عموی شما هم به هیچ وجه برای او سرگرم کننده نمی باشد و سبب می شود تا احساس ناخوشایندی در او ایجاد شود.

 

پس لطفا از بازگو کردن مسائل دردناک و مشمئز کننده بر سر میز شام خود داری کنید.

 

 

شماره 9

مسائل فنی

 

اگر از صبح تا شب بر سر یک پروژه حفاری هستید، برنامه نویسی کامپیوتر انجام می دهید و یا 8 ساعت در روز مشغول قالب سازی هستید، بنابر این به طور حتم شما قادر نخواهید بود که تشخیص دهید بحث در مورد چنین مسائلی اصلا جالب نیست. صحبت کردن پیرامون این مطالب باعث می شود که قرار ملاقات شما از سه شنبه به جمعه و ... انتقال پیدا کند و این چرخه همچنان ادامه می یابد. توجه داشته باشید که خانم ها هیچ علاقه ای به مسائل فنی ندارند به ویژه زمانی که هیچ گونه اطلاعی هم از مطلب مورد بحث نداشته باشند. تصور خانم ها از بحث های تکنیکی از دو حال خارج نیست: تصور خوب: شما تمام وقت و انرژی خود را وقف شغلتان می کنید. تصور بد: می خواهید او را دست بیندازید و ابله جلوه دهید. که به هر حال در هر دو مورد نتیجه مثبتی بدست نمی آید.

 

 

شماره 8

نامزدهای قبلی

 

ما به شما تاکید می کنیم که از ذکر روابط قبلی خود جدا خودداری کنید. با این کار تنها می توانید سرنوشت رابطه جدید خود را به تباهی بکشانید. زیرا ممکن است در هنگام تعریف کردن جریانات گذشته عیوب و کاستی های شما آشکار شود. سعی نکنید که در لفافه به او بگویید که چگونه به نامزد قبلی خود خیانت کردید و اینکه او چقدر انزجار آور و آزار دهنده بود تنها به این دلیل که روزی 16 مرتبه با شما تماس تلفنی می گرفت. در مراحل اولیه باید روح خود را مانند یک لوح روشن و سفید رنگ جلوه دهید و رابطه خود را بر اساس پاکی ها بنا کنید. اگر او از نقاط ضعف شما با خبر شود تا حدودی علاقه نسبی خود نسبت به شما را از دست می دهد. او باید احساس کند که شما ارتباط خود را با مسائل گذشته به طور کامل قطع کرده اید و مانند یک فرد بالغ رفتار می کنید.

 

 

شماره 7

ورزش

 

اگر تا به حال در یک منطقه سوت و کور زندگی می کردید و به عمر خود هیچ آدمی را ندیده اید و حالا تصمیم گرفته اید که به روال عادی زندگی باز گردید حقیقتی وجود دارد که دانستن آن برای شما ضروری است: اکثر خانم ها به اندازه آقایون به ورزش علاقه ندارند. پس خوب است که ملاحظه آنها را بکنید و جادوی آخرین بازی فوتبال را با آنها در میان نگذارید زیرا آنها نمی توانند آنرا احساس کنند. اطلاعات شما در مورد بازی های بیسبال و بازیکنان مختلف به شما هیچ کمکی نمی کند تا در نظر او با هوش جلوه کنید. اینکه شما توانستید در بازی های آبی 25 هزار تومان از آن خود کنید اصلا برای او جالب نیست. صحبت های شما در مورد بازی های دوره ای بیسبال باعث نمی شود که فرد قدرتمندی جلوه کنید و بهتر است که گفتگو در مورد تیم مورد علاقه خود را به کلی فراموش کنید و موضوع بهتری را برای بحث پیدا کنید.

 

 

شماره 6

 داستان سفرهای پردردسر

 

او یا حوصله خود را از دست می دهد و یا شروع می کند به جویدن ناخن هایش. این اتفاق که شما اتوبوس چالوس یا شیراز را از دست داده اید و یا در سفر هوایی، هواپیمای شما دچار توده های هوایی شده بود و برای مدت زمان 2 ساعت نتوانستید به دستشویی بروید برای او هیچ اهمیتی ندارد. داستان های معمولی و ملال آور و کسل کننده، شما را در دریای بی مزگی و بی نمکی غرق می کنند. اگر خیلی شانس بیاورید او هم پاسخ شما را با یکی از همین داستان های خسته کننده می دهد و خیلی زود هر دوی شما به سر حد بی حوصلگی می رسید و فرصت خود را برای داشتن قراری دلچسب و رویایی از دست می دهید.

 

شماره 5

کارهای روزمره

 

بهتر است که حقیقت را قبول کنید: بیشتر کارهایی که شما در طول روز انجام می دهید اصلا جالب نیستند حداقل برای خانمی که هنوز با او آشنا نشده اید. شاید احساس می کنید که فرد بذله گو و شوخ طبعی هستید اما باز هم شوخی شما در مورد دستگاه تهویه محل کارتان برای او جذابیت نخواهد داشت. در میان گذاشتن چنین اموری نیازمند صمیمیت بالا و آشنایی زیاد می باشد و تنها در صورت وجود شناخت کامل، شرح وقایع روزمره سرگرم کننده می شود. پس مسائلی از قبیل رفتن به خشکشویی، میزان گرمای قهوه، مدت زمان دوش روزانه و ... را در حضور او بازگو نکنید. همچنین از صحبت کردن در مورد برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی نیز پرهیز کنید. البته مرور کوتاه شوی تلویزیونی شب گذشته چندان بد نیست اما بازآفرینی مجدد آن به همان اندازه که برای پسر خاله کوچک شما شگفت انگیز است برای خانمی که پیش روی شما نشسته است سرگرم کننده نخواهد بود.

 

 

شماره 4

افرادی که او نمی شناسد

 

راههای متفاوتی وجود دارد که می تواند از پیشبرد قرار ملاقات شما جلوگیری کند و یکی از آنها صحبت کردن در مورد افرادی است که او به عمرش آنها را ملاقات نکرده. اگر شما کسی را تحسین می کنید حال چه از دوستان و چه آشنایانتان او شروع می کند به تجزیه و تحلیل گفته های شما و نتیجه می گیرد که شما هم مثل آن شخص هستید. اگر از کسی متنفر هستید مثلا یک کارمند منحرف بخش لوله کشی یک شرکت او تمام عیوب شخص مورد نظر را به شما نسبت خواهد داد و شما از این طریق تنها کاستی های خود را نمایان می سازید.

 

 

شماره 3

اتومبیل

 

شما به وسیله یک کودک 5 ساله هم می توانید پی به این مطلب ببرید. پسر بچه ها با ماشین بازی می کنند و دختر ها با عروسک. موتور های پر سروصدای ماشینها و طرح های ابتکاری خودروها شاید آقایون را شیفته خود کنند و برای آنها بسیار تحریک آمیز باشند اما برای خانم ها چیزی بیش از شانه بالا انداختن و گفتن "چه اهمیت دارد" نیستند. چنین چیزهایی در فرهنگ لغت خانم ها تعریف نشده محسوب می شوند. می توانید با یک حرکت زیرکانه مثلا مقایسه ماشین های اتوماتیک و دستی موضوع بحث را تغییر دهید و یا اصلا به طور کامل از باز گو کردن چنین مسائلی خود داری کنید. همچنین بهتر است تا وانمود نکنید که اطلاعات شما در سطح یک مکانیک حرفه ای است.

 

 

شماره 2

علاقه به حیوان خانگی

 

معمولا تعریف از سگ خانگی زمانی مناسب است که با یکی از همسایگان خود حیوان هایتان را برای گردش به بیرون برده باشید. شما به این خاطر قرار ملاقات نگذاشته اید که بگویید سگ شما تا چه حد با مزه است و چه کارهایی به او یاد داده اید. او هیچ گاه تصور نمی کند که شما چون یک سگ باهوش دارید پس آدم جذابی هستید. شاید تعداد بسیار زیادی از افراد به سگ های خود علاقمند باشند اما معمولا این امر نشاندهنده این حقیقت است که آنها در روابط خود با سایر مردم دچار مشکل هستند و به همین خاطر به سگ ها روی آورده اند. شما که نمی خواهید در اولین قار ملاقات فقط نقص ها و کاستی های خود را رو کنید.

 

 

شماره 1

تمایلات جنسی

 

صحبت کردن در مورد نیازهای جنسی در اولین قرار ملاقات درست شبیه به این است که در مصاحبه شغلی خود در مورد بستنی مورد علاقه تان صحبت کنید! پای خود را بیشتر از گلیمتان دراز نکید و تمام چیزهایی را که در مجله های پورنوگرافی خوانده اید فراموش کنید. به واقعیت باز گردید چرا که او از طریق "صمیمیت بیش از حد" "حس کنجکاوی" و "تجربیات گذشته تان" به سمت شما جذب نخواهد شد. او افکار شما را کودکانه تلقی می کند و در نظر او منحرف جلوه می کنید. سعی کنید مانند یک فرد بالغ با مسائل جنسی برخورد کنید زیرا او یک چنین انتظاری از شما دارد. سعی کنید که همیشه طرف مقابل شما کسی باشد که بحث پیرامون این مطالب را آغاز می کند بعد هم خود را کنترل نموه و شان انسانی خود را حفظ کنید.

 

 

پیشنهاد نهایی

 

تمام موارد ذکر شده جزء مسائل رایج به شمار می آیند و هیچ یک از آنها صد در صد نیستند. هر فردی دارای خصوصیات منحصر به فردی است و شما باید با توجه به شخصیت افراد نکات لازم را انتخاب کنبد و آنها را رعایت کنید. از کارهایی که باعث می شود تا شما در نظر آنها کودن جلوه کنید به شدت بپرهیزید. برای رسیدن به موفقیت باید راه نفوذ به درون آنها را بیابید اما بیش از اندازه هم از مرکز اصلی خارج نشوید. در مقابل عیوب خود یک حفاظ محکم بکشید در غیر اینصورت خیلی سریعتر از آنکه بتوانید به او بگویید "روز خوبی بود، اینطور نیست؟" به سمت درب خروجی حرکت خواهد کرد.


پیام رسان

+ سلام.این صفحه چیزی نداره که بالا رو ارسال پیام کلیک کن بعد متنت رو بنویس

مشخصات مدیر وبلاگ
 
SHAHRIVARIHA[25]
 

این وب جهت آموزش به علاقه مندان است.در این وب عنوان ها شاید زشت به نظر آید ولی مطالب دقیقا طبق دین اسلام و جمهوری اسلامی است


لوگوی وبلاگ
 

نویسندگان وبلاگ -گروهی
عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
آموزش دختربازی-آموزش جذاب بودن-آموزش برقراری ارتباط ، درمان قلب شکسته ، آموزش دختر بازی. آموزش زدن مخ دختر. چگونه دختر را جذب خودمان کنی ، آموزش داشتن فرزند مسئولیت پذیر.چگونه فرزند خود را تربیت کنیم. چگ ، آموزش جذاب شدن.چگونه دختر هارا جذب کنیم.راه های جذاب شدن.آموزش م ، آموزش جذاب شدن.آموزش مخ زنی.آموزش دلربا شدن.راه هایی برای عاشق ک ، آزار و سوء استفاده جنسی. درمان آزار جنسی. فرد مورد آزار را بشناس ، آزار و سو استفاده جنسی از کودکان. راه مقابله با افراد مورد سواست ، SMSهای معنا دار.SMSسخنان بزرگترها.SMSضایع کردن دختر?پسر.SMSمسخره ، SMSعاشقانه.SMSمخصوص دخترپسرا.SMSمخ زدن.SMSتبریک سال نو.SMSتبریک ، SMSعاشقانه.SMSبوسه.SMSمخصوص تبریک سال نو.SMSتبریک.SMSلرها.SMSکرد ، SMSعاشقانه مخ زدن.SMSبوسه.SMSمخصوص تبریک سال نو.SMSتبریک.SMSلرها ، SMS عاشقانه-SMSترکها-SMSلرها.SMSرشتی ها.SMS جنوبی ها.SMSاصفهانیا ، 10راز شگفت انگیز از زندگی انیشتین- مطالبی خیلی جالب از انیشتین-. ، • تاثیر مواد مخدر و مشروبات الکلی در سلامت و روابط جنسی-- ترک مش ، دانلود کامل سریال های ایرانی.دانلود سریال قفسی برای پرواز.دانلود ، دانلود کامل سریال فاصله ها.دانلود نرم افزار عشق سنج.دانلود سریال ، دانلود کامل سریال برره-دانلود کامل سریال مرد1000چهره-دانلود کامل ، دانلود کامل سریال ایرانی.دانلود کامل سریال کمربندهارو ببندیم.دان ، دانلود مجله بیوگرافی بازیگران.دانلود فیلم سینمایی.دانلود سریال ا ، دانلود فیلم ها و سریال های قدیمی.دانلود سریال های سال50.دانلود س ، دانلود عکسهای خیلی جالب از انسان های ساخته شده با گل و میوه.دانل ، دانلود عکس های خیلی جالب.دانلود عکس های هدایای دیپلماسی.دانلود ع ، دانلود عکس های خیلی جالب از حیوانات عکس خراب کن.دانلود عکس.دانلو ، دانلود عکس فیلم آهنگ.دانلود سریال ایرانی.دانلود عکس بازیگران.دان ، دانلود عکس خیلی خنده دار تفاوت از خواب بیدار شدن دختر ها با پسره ، دانلود عکس جالب.دانلود عکس خنده دار ، دانلود عکس جالب جاده های بی نظیر.-دانلود عکسهای جالب دنیا.عکس فر ، دانلود سریال مرد1000چهره.دانلود کامل سریال سقوط آزاد.دانلود سریا ، دانلود سریال قهوه تلخ.دانلود سریال قلب یخی.دانلود سریال شب های ب ، دانلود سریال فاصله ها.دانلود کامل سریال خوش نشیتن ها.دانلود کامل ، دانلود سریال شاید بچه ها ببینند.دانلود سریال رانخوار کوچک.دانلود ، دانلود سریال ایرانی.دانلود عکس ایرانی.دانلود سریال شوق پرواز.دان ، دانلود سریال ایرانی.دانلود سریال عید امسال.دانلود سریال4دیواری.د ، دانلود سخنان بزرگان جهان در ارتباط با ازدواج.- سخنانی درباره ازد ، دانلود تمامی سریال های ایرانی با لینک مستقیم.دانلود سریال سیب خن ، دانلود اسم های جدید پسرها.-اسم های جدید دخترها.اسم های اصیل ایرا ، خود ارضایی چیست. ضررهای خود ارضایی.. چگونه خود ارضایی را درمان ک ، خنده و جذابیت ، چه کارهایی باعث قهر کردن دخترا میشه. زنگ های خطر هنگام جدایی دخت ، چگونه همسر خود را وادار کنیم تا وزنش را کم کند ، چگونه ناراحتی را بر طرف کنیم ، چگونه مشکلات زناشویی را حل کنیم. رته حل های مشکلات زناشویی. چگون ، چگونه قلب شکسته را درمان کنیم ، چگونه زوج خوشبخت باشیم. راه های خوشبت شدن. آموزش رفتار برای خوشب ، چگونه دیگر با همسر خود دعوا نکنیم. راه هایی برای جلوگیری از دعوا ، چگونه دوست دختر خود را فراموش کنیم.راه های فراموش کردن دوست دختر ، چگونه دوست پسر را برای ازدواج راضی کنیم ، چگونه در جروبحث ها پیروز شویم. راه های برنده شدن در جروبحث. چه ب ، چگونه دختر بی وفا را بشناسیم. راه های شناخت همسر بی وفا. ، چگونه با دختری رابطه دائمی داشته باشیم.. راهکارهایی برای داشتن ر ، چطور مخ دخترو و زن رو بزنیم.آموزش دختر بازی.آموزش جذاب بودن.آموز ، چطور دل دیگران را جذب کنیم ، چطور باید با دختر یا پسر دوست بشیم؟. راه های دوست شدن با دختر و ، چرا سکس شوق و اشتیاق دارد. شوق و اشتیاق در سکس ، چرا زنها دیر به اوج ارگاسم می رسند.. 5راه برای رسیدن خیلی زود زن ، چرا زنها به مردها خیانت می کنند.چرا دخترها به پسرها خیانت می کنن ، چرا زنها از رابطه جنسی سیر میشن.راه کاری برای جلوگیری از سیر شدن ، چرا زنتان شما را ترک کرده است. دلایل جداشدن دوست دخترتان از شما. ، چرا دخترها جواب رد می دهند.آموزش مخ زنی.آموزش دختر بازی.آموزش جذ ، چرا دخترها تنها می مانند.راه هکارهایی برای جلوگیری از تنها ماندن ، چذا آلت تناسلی کوچک می ماند. راه های رسیدن به ارگاسم. درمان کوچک ، تصورات غلط برای ازدواج-چرا جوانان به اشتباه ازدواح می کنند ، پسرا از چه چیز دخترا خوششون میاد.مردا از چه رفتار زنها خوش حال م ، پرده بکارت چیست چگونه برای بار اول نزدیکی کنیم میل خانم ها چیست ، بیماری مقاربتی چیست- -درمان بیماری مقاربتی-- علل بوجود آمدن بیما ، بهترین هدیه برای آقایان چیست. چگونه بهترین هدیه برای آقایان را ب ، به وسیله رابطه جنسی ازدواج نکن ، بلوغ چیست؟. مسائل روحی و عاطفی دوران بلوغ. فشار در دوران بلوغ. ا ، باور کنید این عکس ها نقاشی هستند.نقاشی های شبیه دیجیتال.دانلود ع ، بازی دخترا و زنا با پسرا و مردا. چگونه از امتحان کردن دختر ها با ، بازی تصاویر-پیدا کردن گربه در یک عکس.دانلود بازی هوش.بازی هوش آن ، باران اسیدی چیست.مضرات باران اسیدی ، با همسر خود چگونه صحبت کنیم ، با دوست خود چگونه صحبت کنیم ، انگیزه های غلط برای ازدواج. چرا جوانان ازدواج می کنند.چند اشتباه ، انزال زود رس چیست. انزال زودرس چگونه به وجو می آید. راه های درما ، اعتیاد جنسی چیست. راه های تشخیص آن. راه درمان اعتیاد جنسی. راه ه ، اعتیاد جنسی چیست. راه درمان اعتیاد جنسی. چگونه اعتیاد جنسی را در ، اسم های جدید دختر-اسم های جدید پسر-دانلود.اس ام اس جوک اس ام اس ، ازن چست.فواید ازن.ازن از چه چیزی ساخته شده است ، ازدواج یک نواخت چیست.ازدواج با دوام چیست.ازدواج همسر غایب چیست.ا ، ازدواج های جنسی ، ازدواج بر مبنای رابطه جنسی ، ازدواج بر اساس رابطه جنسی ، ارتباط جنسی پیش از ازدواج..بیماری های جنسی قبل از ازدواج. ضرر را ، ارتباط بین رابطه جنسی و بارداری -رابطه جنسی چیست -چگونه بارداری ، اخلاقی که دخترا خیلی خوششون میاد.آموزش برقراری ارتباط با دختر.چط ، اختلالات جنسی خانمها.. چرا میل جنسی زنها کم است؟. راه های درمان ، اختلال جنسی چیست- راه درمان اختلال جنسی- عوامل بوجود آمدن اختلال ، آیا می دانید کاشف برف کیست.همه چیز درباره برف ، آموزش همسر یابی. هفت راهکار برای همسر یابی. چگونه دختر ها را به ، آموزش همسر داری ، آموزش نحوه حرف زدن با دوست دختر خود. چجوری با زید خود حرف بزنید ، آموزش مسائل جنسی پاسخ به سوالات شما چگونه درگیر مسائل جنسی نشویم ، آموزش مخ زدن.راه های دوست شدن با دختر.چگونه با یک دختر دوست شویم ، آموزش غلبه بر کمرویی. چگونه کمرو نباشیم.چگونه گوشه گیر نباشیم.را ، آموزش صحبت کردن با دختر ، آموزش صحبت با همسر ، آموزش صحبت با دیگران ،
صفحات اختصاصی
 
دوستان