سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
فروشگاه آنلاین مرسو
صفحه اصلی پیام‌رسان پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

90/11/11
9:7 ع

چیزهایی که باید در دوست شدن از آن اجتناب کرد.آموزش زدن مخ دختر

همه ما ممکن است گاهی این احساس را کرده باشیم که در حضور یک خانم در حال پرت و پلا گویی هستیم.این کار باعث می شود که او شدیدا حوصله خود را از دست بدهد. چنین صحنه هایی بارها و بارها در فیلم های تلویزیونی تکرار شده اند، شما باید بر ترسهای خود غلبه کنید تا کسی به خود جرات ندهد تا مارک "غیر جذاب" را بر روی شما بچسباند.

 

چگونه می توانید در مقابل یک خانم فرد ملال آور و کسل کننده ای جلوه نکنید؟ راههای زیادی وجود دارند که بسیار ساده هم می باشند. بهتر است از صحبت کردن در مورد مسائلی که او را آزار می دهد و یا حوصله او را سر میبرد و وی را خسته می کند خودداری کنید. فاصله بین حرف تا عمل بسیار زیاد است اما شما از پس آن بر می آیید.

 

گاهی اوقات زمانی که می خواهیم خوش صحبت جلوه کنیم به طور نا خود آگاه برخی از عیوب شخصیمان را رو می کنیم. آنقدر خجالتی نباشید که اعتماد به نفس شما از دست رود. در مورد حیوان خانگی خود صحبت نکنید. بهتر است که در اولین قرار ملاقات از به میان آوردن یک چنین موضوعاتی پرهیز کنید.

 

خیلی تند تند و بی وقفه صحبت نکنید و تمام مدت در مورد خود تعریف نکنید، سعی کنید که از او نیز سوال بپرسید. به علاوه می توانید نصایح ما را نیز در پیش بگیرید و از موضوعاتی که در زیر به آنها اشاره می کنیم دوری کنید. البته ما به طور کامل استفاده از چنین موضوعاتی را ممنوع اعلام نمی کنیم بلکه شما باید موقعیت شناس باشید و خصوصیات اخلاقی طرف خود را محک بزنید تا بتوانید به نتیجه مثبت دست پیدا کنید.

 

 

شماره 10

بیماری

 

برای یک خانم مشکلات جسمی شما اصلا سرگرم کننده نیستند. هیچ گاه تصور نکنید که با بیان بیماری های خود می توانید حس ترحم خانم ها را برانگیزید و آنها را مجذوب خود کنید. شما از این طریق صرفا وارد بیراهه می شوید. بیان ناراحتی مزمن کلیه شما نه تنها کاری را از پیش نمی برد بلکه زیان آور هم هست. همچنین جراحی روده بزرگ عموی شما هم به هیچ وجه برای او سرگرم کننده نمی باشد و سبب می شود تا احساس ناخوشایندی در او ایجاد شود.

 

پس لطفا از بازگو کردن مسائل دردناک و مشمئز کننده بر سر میز شام خود داری کنید.

 

 

شماره 9

مسائل فنی

 

اگر از صبح تا شب بر سر یک پروژه حفاری هستید، برنامه نویسی کامپیوتر انجام می دهید و یا 8 ساعت در روز مشغول قالب سازی هستید، بنابر این به طور حتم شما قادر نخواهید بود که تشخیص دهید بحث در مورد چنین مسائلی اصلا جالب نیست. صحبت کردن پیرامون این مطالب باعث می شود که قرار ملاقات شما از سه شنبه به جمعه و ... انتقال پیدا کند و این چرخه همچنان ادامه می یابد. توجه داشته باشید که خانم ها هیچ علاقه ای به مسائل فنی ندارند به ویژه زمانی که هیچ گونه اطلاعی هم از مطلب مورد بحث نداشته باشند. تصور خانم ها از بحث های تکنیکی از دو حال خارج نیست: تصور خوب: شما تمام وقت و انرژی خود را وقف شغلتان می کنید. تصور بد: می خواهید او را دست بیندازید و ابله جلوه دهید. که به هر حال در هر دو مورد نتیجه مثبتی بدست نمی آید.

 

 

شماره 8

نامزدهای قبلی

 

ما به شما تاکید می کنیم که از ذکر روابط قبلی خود جدا خودداری کنید. با این کار تنها می توانید سرنوشت رابطه جدید خود را به تباهی بکشانید. زیرا ممکن است در هنگام تعریف کردن جریانات گذشته عیوب و کاستی های شما آشکار شود. سعی نکنید که در لفافه به او بگویید که چگونه به نامزد قبلی خود خیانت کردید و اینکه او چقدر انزجار آور و آزار دهنده بود تنها به این دلیل که روزی 16 مرتبه با شما تماس تلفنی می گرفت. در مراحل اولیه باید روح خود را مانند یک لوح روشن و سفید رنگ جلوه دهید و رابطه خود را بر اساس پاکی ها بنا کنید. اگر او از نقاط ضعف شما با خبر شود تا حدودی علاقه نسبی خود نسبت به شما را از دست می دهد. او باید احساس کند که شما ارتباط خود را با مسائل گذشته به طور کامل قطع کرده اید و مانند یک فرد بالغ رفتار می کنید.

 

 

شماره 7

ورزش

 

اگر تا به حال در یک منطقه سوت و کور زندگی می کردید و به عمر خود هیچ آدمی را ندیده اید و حالا تصمیم گرفته اید که به روال عادی زندگی باز گردید حقیقتی وجود دارد که دانستن آن برای شما ضروری است: اکثر خانم ها به اندازه آقایون به ورزش علاقه ندارند. پس خوب است که ملاحظه آنها را بکنید و جادوی آخرین بازی فوتبال را با آنها در میان نگذارید زیرا آنها نمی توانند آنرا احساس کنند. اطلاعات شما در مورد بازی های بیسبال و بازیکنان مختلف به شما هیچ کمکی نمی کند تا در نظر او با هوش جلوه کنید. اینکه شما توانستید در بازی های آبی 25 هزار تومان از آن خود کنید اصلا برای او جالب نیست. صحبت های شما در مورد بازی های دوره ای بیسبال باعث نمی شود که فرد قدرتمندی جلوه کنید و بهتر است که گفتگو در مورد تیم مورد علاقه خود را به کلی فراموش کنید و موضوع بهتری را برای بحث پیدا کنید.

 

 

شماره 6

 داستان سفرهای پردردسر

 

او یا حوصله خود را از دست می دهد و یا شروع می کند به جویدن ناخن هایش. این اتفاق که شما اتوبوس چالوس یا شیراز را از دست داده اید و یا در سفر هوایی، هواپیمای شما دچار توده های هوایی شده بود و برای مدت زمان 2 ساعت نتوانستید به دستشویی بروید برای او هیچ اهمیتی ندارد. داستان های معمولی و ملال آور و کسل کننده، شما را در دریای بی مزگی و بی نمکی غرق می کنند. اگر خیلی شانس بیاورید او هم پاسخ شما را با یکی از همین داستان های خسته کننده می دهد و خیلی زود هر دوی شما به سر حد بی حوصلگی می رسید و فرصت خود را برای داشتن قراری دلچسب و رویایی از دست می دهید.

 

شماره 5

کارهای روزمره

 

بهتر است که حقیقت را قبول کنید: بیشتر کارهایی که شما در طول روز انجام می دهید اصلا جالب نیستند حداقل برای خانمی که هنوز با او آشنا نشده اید. شاید احساس می کنید که فرد بذله گو و شوخ طبعی هستید اما باز هم شوخی شما در مورد دستگاه تهویه محل کارتان برای او جذابیت نخواهد داشت. در میان گذاشتن چنین اموری نیازمند صمیمیت بالا و آشنایی زیاد می باشد و تنها در صورت وجود شناخت کامل، شرح وقایع روزمره سرگرم کننده می شود. پس مسائلی از قبیل رفتن به خشکشویی، میزان گرمای قهوه، مدت زمان دوش روزانه و ... را در حضور او بازگو نکنید. همچنین از صحبت کردن در مورد برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی نیز پرهیز کنید. البته مرور کوتاه شوی تلویزیونی شب گذشته چندان بد نیست اما بازآفرینی مجدد آن به همان اندازه که برای پسر خاله کوچک شما شگفت انگیز است برای خانمی که پیش روی شما نشسته است سرگرم کننده نخواهد بود.

 

 

شماره 4

افرادی که او نمی شناسد

 

راههای متفاوتی وجود دارد که می تواند از پیشبرد قرار ملاقات شما جلوگیری کند و یکی از آنها صحبت کردن در مورد افرادی است که او به عمرش آنها را ملاقات نکرده. اگر شما کسی را تحسین می کنید حال چه از دوستان و چه آشنایانتان او شروع می کند به تجزیه و تحلیل گفته های شما و نتیجه می گیرد که شما هم مثل آن شخص هستید. اگر از کسی متنفر هستید مثلا یک کارمند منحرف بخش لوله کشی یک شرکت او تمام عیوب شخص مورد نظر را به شما نسبت خواهد داد و شما از این طریق تنها کاستی های خود را نمایان می سازید.

 

 

شماره 3

اتومبیل

 

شما به وسیله یک کودک 5 ساله هم می توانید پی به این مطلب ببرید. پسر بچه ها با ماشین بازی می کنند و دختر ها با عروسک. موتور های پر سروصدای ماشینها و طرح های ابتکاری خودروها شاید آقایون را شیفته خود کنند و برای آنها بسیار تحریک آمیز باشند اما برای خانم ها چیزی بیش از شانه بالا انداختن و گفتن "چه اهمیت دارد" نیستند. چنین چیزهایی در فرهنگ لغت خانم ها تعریف نشده محسوب می شوند. می توانید با یک حرکت زیرکانه مثلا مقایسه ماشین های اتوماتیک و دستی موضوع بحث را تغییر دهید و یا اصلا به طور کامل از باز گو کردن چنین مسائلی خود داری کنید. همچنین بهتر است تا وانمود نکنید که اطلاعات شما در سطح یک مکانیک حرفه ای است.

 

 

شماره 2

علاقه به حیوان خانگی

 

معمولا تعریف از سگ خانگی زمانی مناسب است که با یکی از همسایگان خود حیوان هایتان را برای گردش به بیرون برده باشید. شما به این خاطر قرار ملاقات نگذاشته اید که بگویید سگ شما تا چه حد با مزه است و چه کارهایی به او یاد داده اید. او هیچ گاه تصور نمی کند که شما چون یک سگ باهوش دارید پس آدم جذابی هستید. شاید تعداد بسیار زیادی از افراد به سگ های خود علاقمند باشند اما معمولا این امر نشاندهنده این حقیقت است که آنها در روابط خود با سایر مردم دچار مشکل هستند و به همین خاطر به سگ ها روی آورده اند. شما که نمی خواهید در اولین قار ملاقات فقط نقص ها و کاستی های خود را رو کنید.

 

 

شماره 1

تمایلات جنسی

 

صحبت کردن در مورد نیازهای جنسی در اولین قرار ملاقات درست شبیه به این است که در مصاحبه شغلی خود در مورد بستنی مورد علاقه تان صحبت کنید! پای خود را بیشتر از گلیمتان دراز نکید و تمام چیزهایی را که در مجله های پورنوگرافی خوانده اید فراموش کنید. به واقعیت باز گردید چرا که او از طریق "صمیمیت بیش از حد" "حس کنجکاوی" و "تجربیات گذشته تان" به سمت شما جذب نخواهد شد. او افکار شما را کودکانه تلقی می کند و در نظر او منحرف جلوه می کنید. سعی کنید مانند یک فرد بالغ با مسائل جنسی برخورد کنید زیرا او یک چنین انتظاری از شما دارد. سعی کنید که همیشه طرف مقابل شما کسی باشد که بحث پیرامون این مطالب را آغاز می کند بعد هم خود را کنترل نموه و شان انسانی خود را حفظ کنید.

 

 

پیشنهاد نهایی

 

تمام موارد ذکر شده جزء مسائل رایج به شمار می آیند و هیچ یک از آنها صد در صد نیستند. هر فردی دارای خصوصیات منحصر به فردی است و شما باید با توجه به شخصیت افراد نکات لازم را انتخاب کنبد و آنها را رعایت کنید. از کارهایی که باعث می شود تا شما در نظر آنها کودن جلوه کنید به شدت بپرهیزید. برای رسیدن به موفقیت باید راه نفوذ به درون آنها را بیابید اما بیش از اندازه هم از مرکز اصلی خارج نشوید. در مقابل عیوب خود یک حفاظ محکم بکشید در غیر اینصورت خیلی سریعتر از آنکه بتوانید به او بگویید "روز خوبی بود، اینطور نیست؟" به سمت درب خروجی حرکت خواهد کرد.


پیام رسان

+ سلام.این صفحه چیزی نداره که بالا رو ارسال پیام کلیک کن بعد متنت رو بنویس

مشخصات مدیر وبلاگ
 
SHAHRIVARIHA[25]
 

این وب جهت آموزش به علاقه مندان است.در این وب عنوان ها شاید زشت به نظر آید ولی مطالب دقیقا طبق دین اسلام و جمهوری اسلامی است


لوگوی وبلاگ
 

نویسندگان وبلاگ -گروهی
عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
آموزش دختربازی-آموزش جذاب بودن-آموزش برقراری ارتباط ، درمان قلب شکسته ، آموزش مسائل جنسی پاسخ به سوالات شما چگونه درگیر مسائل جنسی نشویم ، ارتباط بین رابطه جنسی و بارداری -رابطه جنسی چیست -چگونه بارداری ، پرده بکارت چیست چگونه برای بار اول نزدیکی کنیم میل خانم ها چیست ، رابطه جنسی چیست رابطه جنسی برای ازدواج کدام رابطه بهتر است ، ضرر رابطه جنسی در دوران بارداری چرا نباید در دوران بارداری نزدیک ، زود انزالی چیست راه درمان زود انزالی تاثیر مجرد ماندن بر سلامتی ، همجنس بازی چیست -همجنس گرایی- -مبدل پوشی چیست- -چرا انسان تغیر ج ، بیماری مقاربتی چیست- -درمان بیماری مقاربتی-- علل بوجود آمدن بیما ، اختلال جنسی چیست- راه درمان اختلال جنسی- عوامل بوجود آمدن اختلال ، علت اختلال جنسی در زنان..دسپارونی چیست. درمان اختلال جنسی در زنا ، آزار و سوء استفاده جنسی. درمان آزار جنسی. فرد مورد آزار را بشناس ، عورت نمایی. یادگارخواهی یا فتیشیزم. دستمالی کردن یا فروتوریسم. ب ، آموزش همسر یابی. هفت راهکار برای همسر یابی. چگونه دختر ها را به ، ارتباط جنسی پیش از ازدواج..بیماری های جنسی قبل از ازدواج. ضرر را ، مسائل و روابط جنسی در نوجوانان و جوانان (1). مسائل جسمی دوران بل ، بلوغ چیست؟. مسائل روحی و عاطفی دوران بلوغ. فشار در دوران بلوغ. ا ، روابط جنسی در نوجوانان و جوانان (3). مسائل روحی و عاطفی دوران بل ، والدین و رفتارهای جنسی فرزندان.. چگونه باید مراقب رفتار جنسی فرز ، • تاثیر مواد مخدر و مشروبات الکلی در سلامت و روابط جنسی-- ترک مش ، خود ارضایی چیست. ضررهای خود ارضایی.. چگونه خود ارضایی را درمان ک ، انزال زود رس چیست. انزال زودرس چگونه به وجو می آید. راه های درما ، اختلالات جنسی خانمها.. چرا میل جنسی زنها کم است؟. راه های درمان ، چرا زنها دیر به اوج ارگاسم می رسند.. 5راه برای رسیدن خیلی زود زن ، چذا آلت تناسلی کوچک می ماند. راه های رسیدن به ارگاسم. درمان کوچک ، عنوان چندین سایت مشاوره های مسائل جنسی. چرا زن دیر به اوج ارگاسم ، راه های افزایش میل جنسی. داروهای تاثیرگذار در افزایش میل جنسی. ر ، اعتیاد جنسی چیست. راه های تشخیص آن. راه درمان اعتیاد جنسی. راه ه ، اعتیاد جنسی چیست. راه درمان اعتیاد جنسی. چگونه اعتیاد جنسی را در ، رابطه بین رابطه جنسی و بیماری های جسمی ، روابط عاطفی و جنسی در بین افراد با معلولیتهای جسمی ، سو استفاده جنسی یا آزار جنسیچیست.راه جلوگیری از سو استفاده جنسی. ، آزار و سو استفاده جنسی از کودکان. راه مقابله با افراد مورد سواست ، نکات مهم در اولین رابطه جنسی. باید ها و نباید ها در اولین رابطه ، چطور باید با دختر یا پسر دوست بشیم؟. راه های دوست شدن با دختر و ، مشکلاتی که سکس به وجود می آورد. فرزند چه مشکلاتی به وجود می آورد ، راه های ابراز محبت به دوست دختر و همسر خود. چگونه پیشنهاد دوست ش ، دوران نامزدی چگونه است. در دوران نامزدی چه رفتارهاییب باید انجام ، راه های دعوت دختر به قرار ملاقات. در قرار ملاقات چگونه صحبت کنیم ، چرا دخترها تنها می مانند.راه هکارهایی برای جلوگیری از تنها ماندن ، چگونه مشکلات زناشویی را حل کنیم. رته حل های مشکلات زناشویی. چگون ، چگونه با دختری رابطه دائمی داشته باشیم.. راهکارهایی برای داشتن ر ، چگونه دیگر با همسر خود دعوا نکنیم. راه هایی برای جلوگیری از دعوا ، راه هایی برای بیان احساسات واقعی همسرتان به شما. چکار کنیم تا دو ، آموزش جذاب شدن.آموزش مخ زنی.آموزش دلربا شدن.راه هایی برای عاشق ک ، سکس در مردان چگونه است. شروع ایدز. سه دقیقه سکس تمام است. سکس در ، ازدواج یک نواخت چیست.ازدواج با دوام چیست.ازدواج همسر غایب چیست.ا ، چگونه در جروبحث ها پیروز شویم. راه های برنده شدن در جروبحث. چه ب ، بهترین هدیه برای آقایان چیست. چگونه بهترین هدیه برای آقایان را ب ، راه هایی برای جلوگیری از از بین رفتن رابطه. چکار کنیم تا یک رابط ، صدمات عاطفی را برطرف کنید. راه هایی برای جبران صدمات عاطفی. ، چگونه همسر خود را وادار کنیم تا وزنش را کم کند ، آموزش نحوه حرف زدن با دوست دختر خود. چجوری با زید خود حرف بزنید ، آموزش دختر بازی. آموزش زدن مخ دختر. چگونه دختر را جذب خودمان کنی ، در اولین قرار چکار کنیم.در اولین قرار خود را چگونه نشان دهیم.در ، چرا سکس شوق و اشتیاق دارد. شوق و اشتیاق در سکس ، دخترا عاشق چه تیپی از پسرا هستند.دخترا از چه نوع پسرایی خوششون م ، چرا زنها از رابطه جنسی سیر میشن.راه کاری برای جلوگیری از سیر شدن ، پسرا از چه چیز دخترا خوششون میاد.مردا از چه رفتار زنها خوش حال م ، دخترا از کدام قسمت از بدن پسرا خوششون میاد.آموزش مخ زدن.آموزش دو ، دخترا از چه پسرایی متنفرند.دخترا از چه تیپایی خوششان می آید. دخت ، اخلاقی که دخترا خیلی خوششون میاد.آموزش برقراری ارتباط با دختر.چط ، چه کارهایی باعث قهر کردن دخترا میشه. زنگ های خطر هنگام جدایی دخت ، انگیزه های غلط برای ازدواج. چرا جوانان ازدواج می کنند.چند اشتباه ، تصورات غلط برای ازدواج-چرا جوانان به اشتباه ازدواح می کنند ، قاتل رابطه عاشقانه چیست. چرا روابط عاشقانه از بین می رود.چگونه ج ، آموزش رمانتیک بودن. چگونه رمانتیک باشیم. راه های رمانتیک بودن ، آموزش مخ زدن.راه های دوست شدن با دختر.چگونه با یک دختر دوست شویم ، بازی دخترا و زنا با پسرا و مردا. چگونه از امتحان کردن دختر ها با ، راه های برقراری ارتباط با دختر. چگونه بهترین رابطه را با همسر و ، مردها و پسر ها از چه جملاتی متنفر هستند. راه های شادسازی دوست پس ، چگونه زوج خوشبخت باشیم. راه های خوشبت شدن. آموزش رفتار برای خوشب ، چرا زنتان شما را ترک کرده است. دلایل جداشدن دوست دخترتان از شما. ، دروغهای دخترها به پسرها. چگونه دروغ زن یا دوست دخترمان را بفهمیم ، دروغ هایی که پسرها به دخترها می زنند.دروغ هایی که مردها به زنان ، چرا زنها به مردها خیانت می کنند.چرا دخترها به پسرها خیانت می کنن ، دلایل خیانت مردها به زنها. دلایل خیانت پسرها به دخترها. راه های ، دلایل شنیدن جواب رد.چرا دخترها به پسرها جواب رد می دهند.راه های ، چرا دخترها جواب رد می دهند.آموزش مخ زنی.آموزش دختر بازی.آموزش جذ ، راه های دوست شدن با دختری که از شما جدا شده. آموزش زدن مخ زید قب ، چگونه دوست دختر خود را فراموش کنیم.راه های فراموش کردن دوست دختر ، آموزش داشتن فرزند مسئولیت پذیر.چگونه فرزند خود را تربیت کنیم. چگ ، آموزش غلبه بر کمرویی. چگونه کمرو نباشیم.چگونه گوشه گیر نباشیم.را ، آموزش جذاب شدن.چگونه دختر هارا جذب کنیم.راه های جذاب شدن.آموزش م ، راه های خوشحال کردن پسرها.دخترها از چه جملاتی خوششان می آید.راه ، چگونه دختر بی وفا را بشناسیم. راه های شناخت همسر بی وفا. ، راه های شناخت همسر بی وفا ، چطور مخ دخترو و زن رو بزنیم.آموزش دختر بازی.آموزش جذاب بودن.آموز ، SMS عاشقانه-SMSترکها-SMSلرها.SMSرشتی ها.SMS جنوبی ها.SMSاصفهانیا ، SMSعاشقانه.SMSمخصوص دخترپسرا.SMSمخ زدن.SMSتبریک سال نو.SMSتبریک ، SMSعاشقانه مخ زدن.SMSبوسه.SMSمخصوص تبریک سال نو.SMSتبریک.SMSلرها ، SMSعاشقانه.SMSبوسه.SMSمخصوص تبریک سال نو.SMSتبریک.SMSلرها.SMSکرد ، SMSهای معنا دار.SMSسخنان بزرگترها.SMSضایع کردن دختر?پسر.SMSمسخره ، دانلود کلیپ تبلیغات سامسونگ علیه ایران و آیت الله خامنه ای-دانلو ، دانلود کلیپ پرتاب ماهواره نوید در ایران.دانلود کلیپ علمی. دانلود ، آیا می دانید کاشف برف کیست.همه چیز درباره برف ، سال کبیسه چیست.همه چیز درباره سال کبیسه.علت نام گذاری سال کبیسه ، ازن چست.فواید ازن.ازن از چه چیزی ساخته شده است ، باران اسیدی چیست.مضرات باران اسیدی ،
صفحات اختصاصی
 
اس ام اس های معنا دار اس ام اس های معنا دار.سخنان معنی دار.sms اس ام اس های جالب و خواندنی-اس ام اس های معنی دار SMSعاشقانه-اس ام اس عاشقانه1 اس ام اس عاشقانه جدید.سال91 اس ام اس عاشقانه جدید-مخصوص دوست دخترٰ دوست دانلود عجایبی که فقط در ایران رخ می دهد دانلود عکس سنگ قبر ماشین فرسوده دانلود عکس جاده های بی نظیر در جهان اگر توانستید گربه را در عکس پیدا کنید عکس انسان های،ساخته شده از گل و میوه دانلود عکس خیلی خنده دار تفاوت از خواب بیدارشدن دخ دانلود فیلم و عکس خیلی جالب سخترین مسابقات در جهان باور کنید این عکس ها نقاشی است دانلود عکس های خیلی جالب و عجیب دنیای دیپلماسی دانلود عکس خیلی جالب حیوانات خانه خراب کن دانلود عکس خیلی جالب دوچرخه های عجیب و غریب دانلود سریال فاصله ها اسم های جدید سال91پسرها اسم های جدید دخترها-اسم های شیک و امروزی و آینده
دوستان
 
هاست،رایگان،سئو،بهینه،قالب،وردپرس،آموزش،دانلود