سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
حوزه مجازی مهندس طلبه
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

90/11/6
7:44 ع

چگونه میل جنسی خود را افزایش دهیم

آیا دارویی برای افزایش میل جنسی در زن ها وجود دارد؟

در طول دو دهه گذشته داروهایی به این منظور به بازار آمده هنوز هم در بعضی پژوهش ها داروهایی را برای افزایش میل جنسی توصیه می کنند اما در بین متخصصان اختلاف نظر وجود دارد. حتی ویاگرا را هم مدتی برای خانمها تجویز می کردند و هنوز در بعضی جاها این کار را انجام می دهند اما نتیجه آنقدر رضایت بخش نبوده است. بعضی از هورمونها هم به صورت پماد های موضعی بر روی دست در بازار وجود دارد و در بعضی کشور ها هم توصیه می شود مثلا پماد حاوی هورمون تستوسترون در استرالیا اما در همه کشورها جواز پخش و استفاده ندارد.به تازگی هم یک گیاه دارویی از دماوند بدست آورده اند که نسبتا تا62?مقدار میل جنسی را افزایش میدهد.این گیاه توسط 253نفر تست شده و جواب داده اسم این گیاه دارویی امریزه بوده لطفا دقت داشته باشید تا اصلش را بخرید.اگر به کسی اعتماد ندارید می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و سفارش دهید.یک بار امتحان هیچ ضرری ندارد.09378723307-بدون هیچگونه عوارض جانبی.

اخیرا چسب هایی در بازار به دست ما رسیده که به دست چسبانده می شوند و فرد با بو کردن آنها در روز1ساعت یعنی هر روز یک چسب، بعد از یک ماه تاثیر قابل توجهی از میل جنسی اش را به دست می آورد اما حقیقتا توصیه اول من داشتن رابطه صمیمانه زوج با هم است و اینکه به جای اینکه سعی کنند با استفاده از داروها و مواد شیمیایی قضیه را حل کنند که البته راه حل خیلی ساده تری است، روی رابطه شان کار کنند. اگر برای خرید این چسب نیاز به اقدام دارید با شماره زیر تماس بگیری.09378723307-

الان2ماه است که یک عطر دربازار غربی آمده است که100? جواب می دهد.شما با بو کردن10دقیقه قبل از نزدیکی می توانید به اوج میل جنسی خود برسید.این عطر با ترکیبی که دارد مانند کرم ایس که برای باز کردن راه تنفسی است عمل می کند ولی با این تفاوت که دارای بوی بسیار ملایمی و خیلی زیبایی است و شما با بو کردن این عطر عصب های شما پیام های مربوط به میل جنسی را به مغز می رساند.بنده به عنوان نویسنده این مطالب این عطر را تائید می کنم.تا تاریخ نوشتن این مطلب 1214نفر از این عطر استفاده و کاملا مسمرثمر بوده است.نام عطر ورجنیابول است.حتما امتحان کنید و نتیجه دلخواه را بدست آورید.اگر نتوانستید این عطر را در بازار ایران بدست آورید با شماره روبرو تماس بگیرید تا در عرض2روز به دستتان برسد.09378723307

* دختری 24 ساله هستم. مشکل من از آنجا ناشی می شود که در هنگام سکس نمی توانم حالت دخول را تحمل کنم و درد شدیدی دارم احساس می کنم یک چیز برنده دارد وارد بدنم می شود. متاسفانه این موضوع باعث شده که به خودارضایی رو بیاورم به گونه ای که حتی شریک جنسی من بعد از ارضا شدن خود، باید من را ارضا کند. از کرم لیدوکائین هم استفاده کردم ولی چندان فایده ای نداشته است. لطفا راهنمایی فرمایید.

 

در وهله اول باید مطمئن شوید که پیش نوازی به حد کافی است و واژنت آمادگی لازم را برای دخول دارد. اما اگر مطمئن هستی که پیش نوازی به اندازه کافی دارید و از مواد لغزنده کننده اضافی هم استفاده کردی و هنوز درد داری (یعنی دلیل دردت خشکی واژن نیست)، به

پزشک زنان و زایمان مراجعه کن چون ممکن است به دیسپارونی یا اختلال آمیزش دردناک دچار باشی.

دیسپارونی حالتی است که فرد در هنگام آمیزش دچار درد می شود. این درد ممکن است در بدو ورود آلت مردانه به واژن یا در مراحل مختلف در طول دخول ایجاد شود.نسبت به اینکه فرد در چه زمانی پس از شروع نزدیکی و در کجا احساس درد می کند، این حالت درجات متفاوتی دارد و دلایل و درمانهای متفاوتی دارد. کرم لیدوکائین برای بار اول شاید مناسب باشد اما برای بارهای بعدی خیلی توصیه نمی شود چون حتی می تواند با بی حسی موضعی که می دهد از لذت خودت و شریک جنسی ات کم کند. اینکه اینقدر تفاهم دارید که شریک جنسی ات بعد از دخول تلاش می کند که شما را هم به اوج لذت جنسی برساند خیلی نکته مثبتی در رابطه تان است.

* آیا ربطی بین انزال زودرس با ناباروری خانم هست ؟

 

سئوال اولتان در مورد ربط انزال زودرس با قدرت بارورسازی مرد بود. اگر زمان انزال در حدی باشد که مرد قادر به دخول باشد و بعد به انزال برسد این مسئله نباید مشکل ایجاد کند. البته در برخی پژوهش ها آمده که اگر خانم به اوج لذت جنسی برسد و بعد مرد انزال داشته باشد درصد بارداری بالا می رود. اما در مورد شما نمی تواند مشکلی اصلی باشد.

* واریکوسل آقا بر روی بارداری خانم تاثیری دارد ؟ من جراحی کردم اما هنوز نتیجه نداده. لطفا ما را راهنمایی کنید.

اول یک توضیحی بدهم که اصلا واریکوسل به چه حالتی اطلاق می شود. واریکوسل همان واریسی شدن سیاهرگهای اطراف بیضه است و در 10 تا 15% از مردان شیوع دارد و بیشتر بیضه چپ را درگیر می کند تا بیضه راست. دلیل غالب برای به وجود آمدن این حالت اختلال دریچه های سیاهرگی است. این حالت خیلی خطرناک نیست اما ممکن است کمی دردناک باشد. تشخیص این حالت با معاینه بیضه ها و کیسه حاوی آنها انجام می شود. این مشکل ممکن است با پوشیدن شورتهای مخصوصی که وجود دارد بهتر شود. این شورتها در حالت عادی بیشتر توسط ورزشکاران استفاده می شوند.اگر نتوانستید این شورت هارا دربازار معمولی پیدا کنید با شماره روبرو تماس بگیری تا در زمان 2روز به دستتان برسانیم 09378723307

در اکثر مواقع جراحی و یا درمانهای دیگر برای این حالت انجام نمی شود. اما در بین افرادی که مثل شما برای باردار شدن تلاش می کنند و نتیجه ای نمی گیرند ممکن است این مشکل بخاطر واریکوسل باشد و احتمالا به همین دلیل هم پزشک شما ترجیح دادند که شما را مورد جراحی قرار بدهند، چون واریکوسل می تواند تعداد اسپرم ها را کم کند و یا باعث شود که اسپرم هایتان به اشکال غیر طبیعی در بیایند و یا حرکت لازم را برای بارور سازی تخمک خانم نداشته باشند. بعد از عمل جراحی در70% افراد مشکل تحرک و تعداد اسپرم حل می شوند. توصیه می کنم به پزشکتان مراجعه کنید که ببینید چرا هنوز خانمتان باردار نشده اند چون عمل جراحی معمولا در مدت کوتاهی اثر می کند.

ممکن است مشکل دیگری بر سر راه باردار شدن خانمتان باشد. برای کسانی که واریکوسل دارند و هنوز تصمیم به تشکیل خانواده و بچه دار شدن ندارند جای نگرانی نیست و می توانید در زمان لازم اقدامات پزشکی را به عمل بیاورید.

* من زنی 25 ساله از دبی هستم و یک فرزند دارم. مشکلی که آزارم می دهد کوچک بودن سینه هایم می باشد. خیلی از این مسئله رنج می برم به طوری که همیشه خجالت می کشم. آیا شما راه حلی برای بزرگ کردن سینه هایم به جز عمل جراحی می شناسید؟

عمل جراحی برای گذاشتن سیلکون و یا تزریقات درون سینه ای که با این مواد انجام می شود راه هایی است که افراد غالبا انجام می دهند. اینها موارد شایع است. اما تمرین یا مواد خوراکی نیست که به بزرگ شدن سینه کمک کند بخصوص بعد از سن رشد. اما صحبت من این است که اگر سینه های سالمی دارید چرا می خواهید خودتان را در معرض خطر قرار دهید؟

تصور اینکه چه سینه ای بزرگ و کدام سایز کوچک است به اعتماد به نفس شما بر می گردد که چون متاهل هستید بیشترین قسمت آن می تواند از توجه و بازتابی که از همسرتان می گیرید به شما القا شود و البته بعضی تبلیغات رسانه ها هم به آن دامن می زنند. می توانید از سینه های مصنوعی و سینه بندهایی که برای بزرگ کردن سینه های کوچک در بازار وجود دارند استفاده کنید تا لباس هایتان طوری بایستند که دوست دارید و در ضمن به سلامتی تان هم لطمه احتمالی وارد نکرده باشید. البته الان یک گیاهی است با افزایش تکثر هرمون ها با کمی تمرین می توانید سینه های خود را بزرگ کنید

* من زنی 34 ساله هستم که همسرم 15 سال از من بزرگتر است. من دوست دارم هر شب ارتباط جنسی داشته باشیم اما همسرم تا سرش به بالش می رسد خوابش می برد. آیا این به دلیل اختلاف سنی مان است؟

 

اختلاف سن 15 ساله کمی می تواند در به وجود آمدن این شرایط نقش داشته باشد، چون با بالا رفتن سن مقدار زمانی که مردها در بین دو ارتباط جنسی لازم دارند طولانی تر می شود و برای یک مرد 49 ساله در شرایط طبیعی برقراری رابطه جنسی هر شب یک کمی ایده آل گرایی است. با هم صحبت کنید و ببینید برای همسرتان چه مواقعی این کار عملی است. شاید ایشان می خوابند که با شما رو در رو نشوند و شرمنده نشوند. اگر خیلی اصرار کنید و همسرتان را بر خلاف توانایی جسمی شان وادار به ارتباط جنسی کنید ممکن است بر اثر این فشار ایشان دچار مشکل نعوظ هم بشوند.

حالا چه می شود کرد ؟ خانم دریا، شما ننوشته اید که شما شاغل هستید یا خیر. به جز مورد اختلاف سن آیا مقدار تلاش فکری و فیزیکی شما با همسرتان برابر است؟ چون در اکثر موارد، نابرابر بودن مقدار انرژی که افراد در عرض روز مصرف می کنند می تواند به نامتعادل بودن نیاز جنسی و تواناییشان برای برقراری رابطه جنسی ختم بشود.در مورد شما پیشنهاد می کنم که بیشتر روی کیفیت رابطه تان تمرکز کنید تا کمیت و تعدد آن. در عین حال عدم رضایت شما هم کاملا قابل درک است. می توانید رابطه جنسی تان را در آخر هفته برگزار کنید که کار کمتری در عرض روز انجام می دهید.

در طول هفته هم زودتر به بستر بروید که به جای اینکه انرژی همسرتان به دیدن تلویزیون تلف بشود با هم وقت بگذرانید و جلسات معاشقه داشته باشید. ممکن است همیشه رابطه جنسی به شکل دخول نداشته باشید اما حداقل شما هم به این شدت احساس طرد شدگی و عدم رضایت نمی کنید.

*  آیا کسی که تا 40 سالگی ازدواج نکرده و تا این زمان (جدای از مسائل فرهنگی یا دینی و غیره) رابطه جنسی نداشته است، ممکن است دلیلی بر سردی مزاج او باشد؟

خیر. برای خانمها به دلیل اینکه میل جنسی شان از ابتدا میلی نبود که به آن افتخار کنند و یا بال و پرش بدهند، ساکن می ماند تا زمانی که خودشان را در معرض تحریک چه از نظر فکری، چه عاطفی و چه جسمی قرار بدهند. بنابراین خانم 40 ساله ای که میل جنسی نداشته و ندارد کاملا طبیعی است مگر اینکه بخواهد که این میل را داشته باشد و به هیچ وجه نتواند، که در آن صورت هم سرد نیست بلکه نیاز به آموزش جنسی و تمرینهایی برای برانگیخته کردن تدریجی بدنش دارد.

* یک زن متاهل چند ماه می تواند بدون رابطه جنسی بگذراند؟

بستگی به خود فرد و شریک جنسی اش دارد. اصلا آمار و عدد خاصی در این مورد وجود ندارد.

* آیا سونا و یا نشستن در وان آب داغ حمام برای سیستم جنسی مرد ضرر دارد؟

توصیه می شود که در زمانی که برای باردار کردن همسرتان تلاش می کنید از گرفتن وان آب گرم و یا رفتن در جکوزی خودداری کنید چون گرمای بیش از حد می تواند باعث خراب شدن شکل اسپرم ها و کندی حرکت آنها شود که در نهایت در باردار کردن خانم اختلال ایجاد می کند. به طور کلی بیضه ها به این علت خارج از بدن هستند که باید در دمایی پایین تر از دمای بدن که معمولا 37 درجه سانتیگراد است به ساختن اسپرم بپردازند.

* تمرین تحریک و توقف که برای درمان انزال زودرس تجویز کرده بودید را هر چند روز یک بار انجام دهیم؟

هر وقت که حس کردید میل دارید رابطه جنسی داشته باشید ولی برای شروع معمولا بهتر است که هفته ای دو بار انجام دهید.

* همسرم اول من را ارضا می کند اما گاهی خسته می شود. راهی هست که بشود زمان ارضا من را سریع تر کرد؟ در ضمن تمرین های کگل (کف لگن) که داده بودید برای شوهرم خیلی موثر بود.

در مورد تسریع زمان رسیدن شما به ارگاسم می توانید این نکات را انجام دهید:

- قوس دادن به کمر(می توانید از بالش استفاده کنید)

- خم کردن سر به عقب

- منقبض کردن عضلات ران و زیر شکم

- تمرکز روی حواستان

- خیالبافی جنسی

- منقبض و منبسط کردن ماهیچه های کف لگن برای ایجاد حالتی مثل ارگاسم یعنی در واقع ارگاسم را به طور مصنوعی ایجاد می کنید تا اینکه واقعی آن هم به تعاقب آن اتفاق بیفتد. باید هر مورد را تمرین کنید و ببینید کدام برایتان بیشتر اثر بخش است.


پیام رسان

+ سلام.این صفحه چیزی نداره که بالا رو ارسال پیام کلیک کن بعد متنت رو بنویس

مشخصات مدیر وبلاگ
 
SHAHRIVARIHA[25]
 

این وب جهت آموزش به علاقه مندان است.در این وب عنوان ها شاید زشت به نظر آید ولی مطالب دقیقا طبق دین اسلام و جمهوری اسلامی است


لوگوی وبلاگ
 

نویسندگان وبلاگ -گروهی
عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
آموزش دختربازی-آموزش جذاب بودن-آموزش برقراری ارتباط ، درمان قلب شکسته ، آموزش دختر بازی. آموزش زدن مخ دختر. چگونه دختر را جذب خودمان کنی ، آموزش داشتن فرزند مسئولیت پذیر.چگونه فرزند خود را تربیت کنیم. چگ ، آموزش جذاب شدن.چگونه دختر هارا جذب کنیم.راه های جذاب شدن.آموزش م ، آموزش جذاب شدن.آموزش مخ زنی.آموزش دلربا شدن.راه هایی برای عاشق ک ، آزار و سوء استفاده جنسی. درمان آزار جنسی. فرد مورد آزار را بشناس ، آزار و سو استفاده جنسی از کودکان. راه مقابله با افراد مورد سواست ، SMSهای معنا دار.SMSسخنان بزرگترها.SMSضایع کردن دختر?پسر.SMSمسخره ، SMSعاشقانه.SMSمخصوص دخترپسرا.SMSمخ زدن.SMSتبریک سال نو.SMSتبریک ، SMSعاشقانه.SMSبوسه.SMSمخصوص تبریک سال نو.SMSتبریک.SMSلرها.SMSکرد ، SMSعاشقانه مخ زدن.SMSبوسه.SMSمخصوص تبریک سال نو.SMSتبریک.SMSلرها ، SMS عاشقانه-SMSترکها-SMSلرها.SMSرشتی ها.SMS جنوبی ها.SMSاصفهانیا ، 10راز شگفت انگیز از زندگی انیشتین- مطالبی خیلی جالب از انیشتین-. ، • تاثیر مواد مخدر و مشروبات الکلی در سلامت و روابط جنسی-- ترک مش ، بیماری مقاربتی چیست- -درمان بیماری مقاربتی-- علل بوجود آمدن بیما ، بهترین هدیه برای آقایان چیست. چگونه بهترین هدیه برای آقایان را ب ، به وسیله رابطه جنسی ازدواج نکن ، بلوغ چیست؟. مسائل روحی و عاطفی دوران بلوغ. فشار در دوران بلوغ. ا ، باور کنید این عکس ها نقاشی هستند.نقاشی های شبیه دیجیتال.دانلود ع ، بازی دخترا و زنا با پسرا و مردا. چگونه از امتحان کردن دختر ها با ، بازی تصاویر-پیدا کردن گربه در یک عکس.دانلود بازی هوش.بازی هوش آن ، باران اسیدی چیست.مضرات باران اسیدی ، با همسر خود چگونه صحبت کنیم ، با دوست خود چگونه صحبت کنیم ، انگیزه های غلط برای ازدواج. چرا جوانان ازدواج می کنند.چند اشتباه ، انزال زود رس چیست. انزال زودرس چگونه به وجو می آید. راه های درما ، اعتیاد جنسی چیست. راه های تشخیص آن. راه درمان اعتیاد جنسی. راه ه ، اعتیاد جنسی چیست. راه درمان اعتیاد جنسی. چگونه اعتیاد جنسی را در ، اسم های جدید دختر-اسم های جدید پسر-دانلود.اس ام اس جوک اس ام اس ، ازن چست.فواید ازن.ازن از چه چیزی ساخته شده است ، ازدواج یک نواخت چیست.ازدواج با دوام چیست.ازدواج همسر غایب چیست.ا ، ازدواج های جنسی ، ازدواج بر مبنای رابطه جنسی ، ازدواج بر اساس رابطه جنسی ، ارتباط جنسی پیش از ازدواج..بیماری های جنسی قبل از ازدواج. ضرر را ، ارتباط بین رابطه جنسی و بارداری -رابطه جنسی چیست -چگونه بارداری ، اخلاقی که دخترا خیلی خوششون میاد.آموزش برقراری ارتباط با دختر.چط ، اختلالات جنسی خانمها.. چرا میل جنسی زنها کم است؟. راه های درمان ، اختلال جنسی چیست- راه درمان اختلال جنسی- عوامل بوجود آمدن اختلال ، آیا می دانید کاشف برف کیست.همه چیز درباره برف ، آموزش همسر یابی. هفت راهکار برای همسر یابی. چگونه دختر ها را به ، آموزش همسر داری ، آموزش نحوه حرف زدن با دوست دختر خود. چجوری با زید خود حرف بزنید ، آموزش مسائل جنسی پاسخ به سوالات شما چگونه درگیر مسائل جنسی نشویم ، آموزش مخ زدن.راه های دوست شدن با دختر.چگونه با یک دختر دوست شویم ، آموزش غلبه بر کمرویی. چگونه کمرو نباشیم.چگونه گوشه گیر نباشیم.را ، آموزش صحبت کردن با دختر ، آموزش صحبت با همسر ، آموزش صحبت با دیگران ،
صفحات اختصاصی
 
دوستان